MNiSZW: Zawieszenie rozpatrzenia wniosków w Narodowym Programie Rozwoju Humanistyki, Studenckich kołach naukowych tworzących innowacje i Perłach nauki II

30.01.2024 | Bez kategorii

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego podjęło decyzję o zawieszeniu rozpatrywania wniosków o przyznanie dofinansowania w ramach trzech programów:

• Narodowy Program Rozwoju Humanistyki
  • Studenckie Koła Naukowe Tworzą Innowacje
  • Perły Nauki II

Decyzja ta została oficjalnie ogłoszona w komunikacie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 10 stycznia 2024 roku.

Link do komunikatu: Komunikat Ministerstwa Nauki z dnia 10 stycznia 2024 r.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią komunikatu, aby uzyskać więcej informacji na temat powodów tej decyzji oraz ewentualnych zmian w procesie przyznawania dofinansowania.

W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z odpowiednimi przedstawicielami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.