Szkolenie „Jak zostać ekspertem w programie Horyzont Europa?”, 23 lutego 2024

14.02.2024 | Bez kategorii

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE serdecznie zaprasza na szkolenie online, które odbędzie się 23 lutego 2024 r. w godzinach 10:00-11:30. Podczas tego wydarzenia krok po kroku przedstawione zostanie, jak zostać ekspertem w Programie Ramowym Horyzont Europa.

Celem szkolenia jest przybliżenie roli ekspertów w Horyzoncie Europa, omówienie ich obowiązków oraz korzyści, jakie mogą wynikać z pełnienia tej funkcji. Eksperci NCBiR przedstawią również procedurę rejestracji oraz przebieg procesu oceny projektów.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji znajdziesz pod linkiem: Szkolenie: Jak zostać ekspertem w Horyzoncie Europa – krok po kroku

Dołącz już dziś, aby poznać tajniki zastania ekspertem w jednym z najważniejszych programów badawczych Unii Europejskiej!