Webinar ‘Możliwości w Horyzoncie Europa i Funding & Tenders Portal’, 23 kwietnia 2024

26.03.2024 | Bez kategorii

Zapraszamy serdecznie na szkolenie online, które odbędzie się 23 kwietnia 2024 roku w godzinach 10:00 – 13:30. Temat spotkania: „Możliwości w Horyzoncie Europa i nowy portal EU Funding & Tenders Portal”.

Podczas tego wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z nową odsłoną portalu EU Funding & Tenders Portal, który jest dedykowany programom zarządzanym centralnie przez Komisję Europejską.

Czekają na Was interesujące informacje dotyczące możliwości finansowania projektów w ramach programu Horyzont Europa oraz omówienie funkcjonalności nowego portalu, który ułatwi korzystanie z dostępnych funduszy.

Zarejestruj się już dziś i weź udział w szkoleniu, które otworzy przed Tobą nowe perspektywy w pozyskiwaniu środków na realizację Twoich projektów badawczych i rozwojowych.

Zapisy oraz więcej szczegółów dostępne są na stronie: link