Szkoła letnia Summer School „Advancing Careers in Research and Innovation”

02.07.2024 | Bez kategorii

Tytuł: Advancing Careers in Research and Innovation 2024

Kiedy: 9 – 13 września 2024

Gdzie: Park Technologiczny UNIST, Ul. Antuna Gustava Matoša 56, Split, Chorwacja

Realizując swoją misję polegającą na wzmacnianiu talentów w zakresie badań naukowych i innowacji z krajów rozwijających się, projekt ERA SHUTTLE zapewnia możliwości współpracy międzysektorowej, badań i budowania potencjału badaczom, kierownikom badań/personelowi wspierającemu badania oraz transferowi technologii oficerowie. W Chorwacji, Polsce i na Malcie odbędzie się seria wspólnych wydarzeń edukacyjnych, które pomogą uczestnikom zbudować solidne podstawy udanej kariery badawczej.

Szkoła Letnia 2024, organizowana w ramach projektu ERA SHUTTLE, zapewnia możliwości rozwoju kariery i zarządzania badaniami w zakresie umiejętności miękkich, narzędzi zwiększających produktywność AI, finansowania badań, transferu technologii, innowacji i przedsiębiorczości.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu ERA SHUTTLE: Accelerating ERA by Sharing Unique Talents for healThy Life and Environment (Horizon Europe) i dedykowane pracownikom uniwersytetów University of Split, University of Malta oraz naszej Uczelni (w szczególności badaczom, menadżerom projektów, specjalistom w zakresie transferu technologii).

Zgłoszenia zbierane są do 24 lipca 2024.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie projektu: https://erashuttle.eu/events/1 Summer School Agenda_final