Pracownia Realizacji Badań Socjologicznych Instytutu Socjologii Uniwersytetu Gdańskiego

11.07.2024 | Bez kategorii

Jeśli poszukujesz badań społecznych zgłoś się do Pracowni Realizacji Badań Socjologicznych Instytutu Socjologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Pracownia oferuje szeroki wachlarz usług od wsparcia metodologicznego przez przygotowanie narzędzi badawczych do kompleksowego wykonania badania wraz z raportowaniem.

Badania ilościowe, jakościowe i prowadzone metodami mieszanymi nie mają dla nas tajemnic. Przygotowujemy koncepcję badań, budujemy adekwatne do problemu narzędzia badawcze, realizujemy badanie, analizujemy wyniki oraz przygotowujemy eksperckie sprawozdania z badań.

Ankiety, wywiady kwestionariuszowe, wywiady grupowe, badania metodą zamaskowanego klienta, wywiady pogłębiane, analizy dyskursu oraz analizy materiałów zastanych to najczęściej stosowane przez nas techniki badawcze.

Stojąc na barkach gigantów oferujemy wieloletnie doświadczenie i zaawansowaną wiedzę ekspercką.

Zapraszamy do kontaktu: prbs@ug.edu.pl

Adres strony pracowni:

Pracownia Realizacji Badań Socjologicznych | Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego