Nowy Program NAWA: Kierunek EXPO 2025 – Nabór Wniosków do 16 września 2024

02.09.2024 | Konkursy

Polskie uczelnie oraz instytuty naukowe mają wyjątkową okazję do promocji polskiej nauki na arenie międzynarodowej! W związku z udziałem Polski w Wystawie Światowej Expo 2025 w Osace, Kansai, Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu (PAIH) uruchomiła nowy program „Międzynarodowe Wydarzenie Naukowe na Wystawie Światowej Expo 2025 w Osace”.

Celem programu jest wsparcie inicjatyw, które promują osiągnięcia polskich naukowców i instytucji na globalnej scenie Expo 2025. Zainteresowane jednostki mogą ubiegać się o dofinansowanie w wysokości od 100.000 do 400.000 PLN, które zostanie przeznaczone na organizację wydarzeń naukowych w ramach tej prestiżowej wystawy.

Aby zgłosić swój udział, Wnioskodawcy muszą wykazać potwierdzone doświadczenie we współpracy naukowej lub na poziomie szkolnictwa wyższego z partnerami z Japonii. Jest to wyjątkowa szansa na zacieśnienie współpracy z japońskimi instytucjami oraz na wzmocnienie pozycji polskiej nauki na światowej arenie.

Termin składania wniosków mija 16 września 2024 roku. Nie przegapcie tej szansy!

Więcej informacji oraz szczegółowe wytyczne dostępne są na stronie: