Information Day and Practical Workshop on the use of the “Hop On Facility” tool (Horizon Europe, WIDERA Work Programme)

25.05.2024 | Szkolenia

Wciąż nie wygrałeś projektu w ramach programu Horyzont Europa? A jesteś zainteresowany tym, jak uczestniczyć w projektach badawczych i innowacyjnych w ramach programu Horyzont Europa? A może potrzebujesz najpierw dołączyć do udanego projektu badawczego w szkolnictwie wyższym?

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza do udziału w Dniu Informacyjnym i Praktycznych Warsztatach na temat korzystania z narzędzia „Hop On Facility” (Horizon Europe, WIDERA Work Programme, HORIZON-WIDERA-2023-ACCESS-06-01), które odbędą się 11 czerwca 2024 r. o godz. 10:00 CEST online.

Język wydarzenia – angielski.

Podczas Dnia Informacyjnego i Warsztatów będzie okazja porozmawiać o zasadach i warunkach Hop On, metodach wyszukiwania projektów w ramach II Filaru HE i EIC Pathfinder Scheme. Będzie także możliwość dowiedzieć się więcej o wynikach poprzednich naborów.

Uczestnicy tego wydarzenia zapoznają się z dwoma udanymi polskimi projektami Hop On, reprezentowanymi przez nowych polskich uczestników, a także koordynatorów projektów! Relacje między konsorcjum a nowym wnioskodawcą Widening, negocjacje, przygotowanie wniosku, podpisanie poprawek do GA itp. zostaną przedstawione z dwóch stron: koordynatora i polskiego partnera.

Agenda dnia informacyjnego i warsztatów.

Serdecznie zapraszamy!