• This event has passed.

Możliwości w Horyzoncie Europa i nowy portal EU Funding and Tenders Portal

23 kwietnia @ 10:00 - 13:30

Zapraszamy Państwa serdecznie na szkolenie online, które odbędzie się 23 kwietnia 2024 roku w godzinach 10:00 – 13:30. Temat spotkania „Możliwości w Horyzoncie Europa i nowy portal EU Funding & Tenders Portal”.

Podczas tego wydarzenia będzie okazja przybliżyć Państwu nową odsłonę portalu EU Funding & Tenders Portal, stworzoną specjalnie dla programów zarządzanych centralnie przez Komisję Europejską.

Przedstawione zostaną również bogate możliwości dla jednostek naukowych i przemysłowych w ramach Programu Ramowego Horyzont Europa. Omówione będą granty indywidualne oraz te realizowane w konsorcjach międzynarodowych. Ponadto, poruszone zostaną wątki perspektyw i korzyści związanych z rolą Eksperta oceniającego wnioski w programie Horyzont Europa.

Szkolenie poprowadzi Joanna Niedziałek, doświadczony ekspert z Krajowego Punktu Kontaktowego.

Szczegółowe informacje dotyczące platformy spotkania oraz zapisy będą dostępne dla zarejestrowanych uczestników.

Dołączcie do wydarzenia i otwórzcie drzwi do nowych możliwości finansowania oraz rozwoju Waszych projektów badawczych i rozwojowych.

Zapraszamy do rejestracji!

Aby zapisać się na to wydarzenie prosimy się Zalogować, jeśli nie masz jeszcze konta: Załóż konto.

Date:
Time: